ימי גיבוש

איך אתם אוהבים את ימי הגיבוש שלכם, עמוסי אקשן ואתגר או רגועים ומפנקים? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים ליצירת יום גיבוש מושלם ( להזמנת יום גיבוש מושלם ).

טיפ מספר 1: לוקשיין, לוקיישן, לוקיישן- כמו כל דבר חשוב בחיים, גם את יום הגיבוש שלכם מומלץ לקיים בלוקיישן מפתיע, מרגש ובלתי נשכח. ככל שתקפידו לאתר את הלוקיישן הנכון כך תוכלו להפוך את יום הגיבוש שלכם ליום מיוחד ואטרקטיבי.

טיפ מספר 2: התאמה קונספטואלית– הקפידו על התאמת התכנים במהלך יום הגיבוש לאופי הקבוצה ומשתתפי האירוע.

טיפ מספר 3: תחשבו יצירתי- על מנת להפוך את יום הגיבוש אותו אתם מתכננים, הקפידו לשלב בתוכו תכנים בעלי אופי יצירתי ומפתיע. תכנים אלו יכולים להוות את הפעילות המרכזית במהלך היום, או לחילופין, לשלב מספר תכנים מפתיעים ומקוריים לאורך היום.

טיפ מספר 4: תחשבו מחוץ לקופסא- ימי גיבוש לא חייבים להתקיים במהלך שעות היום, כיום, אתם יכולים לארגן ולתכנן ימי גיבוש גם בשעות הערב והלילה, וכל זאת בהתאם לאופי התכנים המשתלבים במהלך האירוע.

טיפ מספר 5:  אל תחסכו באף פרט- ימי גיבוש נועדו להעניק לצוות העובדים ומשתתפי האירוע את הדבר הטוב ביותר, ולכן אין זה המקום לחסוך בעלויות של אף פרט הנלווה להפקת האירוע.

טיפ מספר 6: משחקים ותחרויות- על מנת להפוך את יום הגיבוש שלכם למאתגר יותר, הקפידו לשלב במהלכו פעילויות משחק המאפשרות לכל אחד ואחת ממשתפי האירוע לקחת בהן חלק.

טיפ מספר 7: חברות הפקה- שכרו את השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי חברות הפקה המתמחות בתכנון, ארגון והפקה של ימי גיבוש. חברות אלו יסייעו לכם לתכנן את יום הגיבוש באופן האופרטיבי ביותר, וכל זאת תוך כדי חשיבה יצירתית וממוקדת למטרות האירוע.

טיפ מספר 8: הזמנות לאירוע- צרו עניין סביב יום הגיבוש מספר שבועות טרם קיומו. את העניין תוכלו לייצר באמצעות הזמנות מעוצבות לאירוע ובאמצעות "טיזרים" שיסקרנו את העובדים ויגרמו להם להמתין בקוצר רוח ליום הגיבוש. רוצים דוגמא: תלו פוסטרים בחדרי האוכל של העובדים (מספר שבועות לפני האירוע() עם הכיתוב הבא: "מתי בפעם האחרונה חגגתם את החיים?"

פורסם בקטגוריה מסלולי שטח לאופנועים. שמרו לכם במועדפים את הקישור לכתבה.