טיולים אתגריים

 ישנם את אלה שאוהבים לקחת חופשה מהעבודה, להירגע מהכל, ולנסוע לחופשת "בטן גב" בחו"ל. ישנם גם כאלה המעדיפים לקחת חופשה מהעבודה, ולנסוע לטיול מעניין בחו"ל מבלי לפספס אף נוף. וישנם גם את האנשים שמעדיפים לא לנוח לרגע, לקחת חופש, ולנסוע לטיולים אתגריים בחו"ל. בין אם בחורף על מנת לגלוש או בקיץ בכדי לעשות טרקים או סנפלינג, העיקר שיהיה טיול מעניין, מלא באדרנלין וללא רגע אחד של מנוחה. היופי בטיולים אלה, שהם מתאימים לכל אחד שאוהב אתגרים, החל מחברים בטיול אחרי צבא, זוגות עם אדרנלין, או אפילו לכל המשפחה שלא יכולה לנוח לרגע.

אטרקציות לטיולים אתגריים

מחפשים טיול מלא אטרקציות וחוויות מעניינות? לפניכם כמה אטרקציות מעניינות במיוחד לכל טיול אתגרי:

  • רפטינג – אין דבר יותר מאתגר משייט בסירות הרפטינג המדהימות. אם אתם מתחילים, מומלץ לבחור במסלולים קלים יחסית.
  • צלילה – מה יכול להיות יותר מדהים ממראה הים תחת המים. לצפות בכל הדגים, וליהנות מכל רגע.
  • בנג'י – מדובר באתגר שמיועד לאמיצים בלבד, כאשר נקשר חוט לרגליים, והוא מחזיק אתכם בזמן קפיצה מטורפת אל הקרקע. אטרקציה זו לא מומלצת לילדים.
  • סקי – לנוסעים בתקופת החורף, אין דבר יותר נפלא מחופשת סקי מאתגרת. ניתן אף להזמין חופשות סקי מיוחדת, בחבילה אחת, הכוללת טיסה לאתר סקי בחו"ל, כולל מלון לישון, וכמובן אתר סקי לרשותכם עם כל הציוד הנדרש.
  • צניחה חופשית – אם אתם רוצים להפוך את הטיול שלכם למאתגר הרבה יותר, ולמהנה הרבה יותר, אחת האטרקציות המדהימות ביותר שאף אדם לא שוכח היא כמובן הצניחה החופשית.

סנפלינג

הסנפלינג הוא ללא ספק אחת האטרקציות המהנות ביותר לטיולים אתגריים. מדובר באחד מסוגי הספורט האתגרי הנפוצים ביותר, הוא מספק הנאה, ריגוש ואתגר, והכל בחוויה אחת. במסגרת החוויה, אתם תלויים בעזרת חבל מחוזק, ועושים דרככם בהליכה על קירות סלע גבוהים, תוך צפייה במחזה נוף מדהים ביופיו מכל צדכם. ניתן לקחת טיול המוקדש כולו לתחום. במסגרת הטיול ילווה אתכם מדריך צמוד, מקצועי ומנוסה. מלבד חווית הסנפלינג הייחודית, תזכו לנסוע בג'יפים לחזות בנופים מדהימים. הטיול מתאים לכל המשפחה, הורים וילדים, וללא ספק אחד הטיולים המומלצים ביותר.

זה הזמן לקחת חופש ולצאת לטיול מאתגר ומיוחד

זה הזמן שלכם לקחת חופש מהעבודה, לקחת את הילדים, ולנסוע לטיול מאתגר ומיוחד. באתרי האינטרנט השונים תוכלו למצוא חבילות משתלמות במיוחד הכוללות טיולים אתגריים מיוחדים בעולם, מלון ללינה, וכמובן טיסות. תוכלו להיעזר באנשים שחוו טיולים בעצמם ולהרכיב בעצמכם טיול הכולל מגוון אטרקציות מאתגרות, או לחלופין לבחור בטיול מאורגן, עם מדריך צמוד, הכולל חוויות מאתגרות ומעניינות שלא יאפשרו לכם לנוח לרגע. אז למה אתם מחכים? תכננו את זמני החופשה שלכם, והיכנסו לאינטרנט לחפש את הטיול האולטימטיבי עבורכם, יכול להיות שכבר מחר תהיו על מטוס בדרך לחו"ל.

פורסם בקטגוריה מסלולי שטח לאופנועים. שמרו לכם במועדפים את הקישור לכתבה.