ביטוח לאופנועים

מחיר ביטוח לאופנועים נחשב לגבוה מאד יחסית לפוליסות ביטוח אחרות של כלי רכב שונים ויכול להגיע לאלפי שקלים.

חובה לרכוש לאופנוע פוליסת ביטוח חובה בנוסף לאחד הביטוחים של צד ג' או מקיף.

ביטוחי אופנוע קיימים במחירים משתנים מחברה לשניה וזה תלוי בכמה סיבות שונות כמו למשל אם הביטוח מקיף וכולל לשני רוכבים או רק אחד, גיל הנהג, וותק של הנהג, עבירות תנועה או תאונות חס וחלילה, מצב האופנוע ולמה הוא משמש אותכם למשל אם זה לנסיעות ללימודים או לעבודה הביטוח הוא פחות מהביטוח לאופנועי שטח ומירוצים. בנוסף, מקרי גניבה של האופנוע, חלקיו חשופים ובמידה והוא לא חונה במקום בטוח יהיה קל מאד לגנוב אותו או חלקים ממנו לכן הביטוח ברוב החברות אינו כולל גניבות ואם כן המחיר יעלה בהרבה. והדבר החשוב מכל הוא שכל תאונה או פגיעה קטנה יש בה סיכוי לנזקי גוף לרוכב או לאחרים.

לפני חתימת פוליסת הביטוח עם החברה חשוב לעשות סקר שוק רחב של חברות הביטוח שמספקות שירותי ביטוח לאופנועים. לנסות לחפש באינטרנט את החברה שתתן את המחיר הזול מביניהם שיכסה רוב הסעיפים החשובים לבטיחות הנהג, האופנוע והאחרים לכן לא צריך למהר ולכרות חוזה עם אחת החברות כשעדיין לא בדקת אחרות.

במידה והסתיים תוקף הפוליסה לא לחכות ליום האחרון אלא לשלם לפני המועד.

התשלום עבור ביטוח החובה לאופנוע ניתן לביצוע באמצעות כרטיס אשראי בתשלומים או דרך הבנק או הדואר במזומן.

ביטוח החובה מכסה נזקי גוף הנגרמים מהאופנוע המבוטח.

במקרה ומכל סיבה שהיא לא משתמש באופנוע או שמכרת אותו ובידיך פוליסת ביטוח החובה שלו, הינך יכול להקפיא אותה עד לשימוש באופנוע או פשוט לבטל אותה. ברגע שאתה מקפיא אותה מגיע לך את דמי הביטוח עבור הימים שהפוליסה היתה מוקפאת.

פורסם בקטגוריה טיפים לבעלי אופנועים. שמרו לכם במועדפים את הקישור לכתבה.